/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F76%2F6541ff94654f6d6ef5ed493cba484e81.jpg)
Ворог намагається промацувати кордон і знайти слабкі місця в українській обороні – Трегубов
Ворог намагається промацувати кордон по всій його довжині та знайти слабкі місця в українській обороні. Про це повідомив начальник управління комунікації Угруповання об'єднаних сил Віктор Трегубов, пише Укрінформ.
"У першу чергу в нас активним залишається Лиманський напрямок, доволі активний Куп'янський, Вовчанськ та його околиці... Росіяни активно намагаються промацувати кордон по всій його довжині, є спроби шукати слабкі місця в українській обороні вздовж кордону – як на Сумщині в нашій зоні відповідальності, так і на Харківщині", – заявив він.
Також зазначив, що ворог пробує перейти кордон на напрямках, "які раніше не були настільки активними, як, наприклад, район Дегтярного на північ від Харкова".
"Російські війська підтримують постійний тиск вздовж усієї української лінії оборони, плюс іде активне застосування різних дистанційних засобів", – повідомив Трегубов.
Нагадаємо, сезон штормів у Чорному та Азовському морях ускладнює росії використання морських носіїв для ударів по Україні.
У ніч на 19 січня російські війська здійснили масштабну атаку ударними безпілотниками по території України. Сили протиповітряної оборони знищили та подавили 126 ворожих дронів, проте зафіксовано й влучання.
Читайте також:Генштаб показав карти боїв: ворог штурмує декілька напрямків
Дивіться також:
- Підтримайте журналістів "5 каналу" на передовій
- Підтримайте "5 канал" на "Патреоні"
Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською

