росія вдарила по Дніпропетровщині – пошкоджені будинки й підприємство
росія вдарила по Дніпропетровщині – пошкоджені будинки й підприємство

росія вдарила по Дніпропетровщині – пошкоджені будинки й підприємство

Російські війська вночі завдали ударів по Дніпру та громадах області. В обласному центрі виникла пожежа, пошкоджено підприємство, житлові будинки й автомобілі. Є постраждалі серед мирних мешканців.

Про це повідомив Олександр Ганжа.

За його словами, внаслідок атаки по Дніпру спалахнула пожежа, було понівечене підприємство, вибиті вікна у прилеглих будівлях. Також пошкоджені багатоповерхівка, об'єкти інфраструктури та п'ять автомобілів.

"Постраждали дві жінки – 76 і 67 років. Обидві перебувають на амбулаторному лікуванні", – зазначив Ганжа.

Окрім обласного центру, ворог атакував і громади регіону.

У Новоолександрівській громаді Дніпровського району внаслідок удару БпЛА пошкоджено приватний житловий будинок.

Покровську громаду Нікопольського району російська армія обстріляла з артилерії.

За даними Повітряного командування, українська протиповітряна оборона діяла активно.

"На Дніпропетровщині сили ППО збили 40 ворожих безпілотників", – повідомили в ПвК.

Також посадовець уточнив наслідки попереднього обстрілу.

"Через учорашній ракетний удар по Петропавлівській громаді постраждав 44-річний чоловік. Його госпіталізували в стані середньої тяжкості", – додав Ганжа.

Нагадаємо, агресор продовжує масові удари по Дніпропетровщині. 27 листопада у Миколаївській та Дубовиківській громадах Синельниківського району окупанти атакували цивільну інфраструктуру ударними БпЛА. Поранено двох людей – 67-річну жінку та 71-річного чоловіка. Обоє госпіталізовані у стані середньої тяжкості.

Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram. Хвилина – і ви в курсі подій. Також стежте за нами у мережі WhatsApp. Для англомовної аудиторії маємо WhatsApp англійською.

Теги за темою
війна Обстріл окупація Дніпро
Джерело матеріала
loader
loader