/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F3%2F482573ef4ce04f38874bcbe1db408900.jpg)
Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Києві: куди звернутися за необхідною підтримкою
Безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Києві надає міжнародна благодійна місія «Їжа Життя», яка продовжує регулярну роздачу гарячих обідів для людей у складних життєвих обставинах, передає Politeka.
Про це інформує сама організація на своєму сайті.
Організація працює в Україні з 1994 року та є частиною глобального гуманітарного руху, що діє більш ніж у 60 країнах. В основі проєкту — безоплатне харчування для людей похилого віку, осіб з інвалідністю, внутрішньо переміщених громадян, багатодітних родин і тих, хто втратив стабільний дохід через війну.
У столиці щотижня готують і роздають свіжу вегетаріанську їжу, приділяючи увагу якості інгредієнтів та поживній цінності страв. Допомога доступна без складних процедур, а отримати обід може кожен, хто цього потребує.
Варто також зауважити, що роздачі відбуваються у визначені дні в різних районах міста Києва. Зокрема, щопонеділка, середи та п’ятниці волонтери працюють у парку «Веселка» на вулиці Мрії, на Новомостицькій, 2Г, а також уздовж бульвару на Нижньому Валу, 23. Початок — з 13:30 до 15:30 залежно від локації.
Місія існує завдяки пожертвам та роботі добровольців. Лише в Україні щодня роздають тисячі порцій їжі, а з початку повномасштабного вторгнення допомогу отримали сотні тисяч людей.
Таким чином, безкоштовні продукти для ВПО та пенсіонерів у Києві залишаються доступними на постійній основі. Долучитися до ініціативи можна як волонтер або благодійник, звернувшись до організації за контактами, вказаними на офіційних ресурсах.
Останні новини України:
Нагадаємо Politeka писала, Нова система оплати за проїзд в Києві: українців чекають зміни, до чого готуватись в січні.
Також Politeka повідомляла, Безкоштовні продукти для ВПО у Києві: де надають підтримку.

