/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F6e8db7e9742b953ac0ddbc986358cd3b.jpg)
Трамп відкликав запрошення прем’єра Канади до Ради миру
Президент США Дональд Трамп відкликав раніше надіслане запрошення прем'єр-міністру Канади Марку Карні до Ради миру.
Деталі: У своєму дописі новостворену ним Раду миру Трамп назвав "найпрестижнішою радою лідерів".
Пряма мова Трампа: "Шановний прем'єр-міністре Карні!.
Цим листом повідомляємо, що Рада миру відкликає своє запрошення щодо приєднання Канади до найпрестижнішої Ради лідерів, яка коли-небудь збиралася".
Що передувало: Трамп у Давосі, коментуючи промову канадського прем'єр-міністра Марка Карні, заявив, що Канада існує завдяки Сполученим Штатам.
Критика від американського президента прозвучала після того, як 20 січня на Всесвітньому економічному форумі прем'єр-міністр Канади виступив з промовою, в якій заявив про "розрив світового порядку", натякаючи на політику Трампа.
Знати більше: У часи Трампа світ має припинити прикидатися.
Історична промова прем'єра Канади.

