Росіянин у Києві жорстоко вбив 85-річну пенсіонерку, бо не хотів віддавати борг
Росіянин у Києві жорстоко вбив 85-річну пенсіонерку, бо не хотів віддавати борг

Росіянин у Києві жорстоко вбив 85-річну пенсіонерку, бо не хотів віддавати борг

Численні удари припали по голові, які виявилися смертельними. Про це пише поліція Києва.

Що відомо про вбивство пенсіонерки у Києві?

Поліція отримала повідомлення від 34-річної місцевої мешканки про те, що її одинока бабуся уже кілька днів не виходить на зв'язок. А приїхавши до квартири, вона виявила її тіло зі слідами побиття.

Слідство встановило, що місцевий мешканець напередодні мав конфлікт із померлою, в якої орендував кімнату.

Прийшовши до квартири, чоловік звинуватив літню жінку у розповсюдженні нібито неправдивої інформації про те, що він заборгував їй кошти.

Під час спілкування жінка нагадала йому про неповернутий борг – три тисячі гривень, на що зловмисник обурився, схопив залізний кухонний черпак та завдав їй численних ударів по голові. Потерпіла загинула на місці події через численні травми голови та велику крововтрату,
– розповіли у поліції Києва.

Підозрюваного розшукали та затримали. Встановлено, що це 68-річний росіянин. Він тривалий час проживав у Києві та займався підсобними роботами.

Вбивство пенсіонерки у Києві: дивіться відео

За умисне вбивство зловмиснику загрожує до 15 років позбавлення волі. Він перебуває під вартою.

Останні кримінальні новини

  • На Черкащині під суд підуть батьки, які побили та залишили свою двомісячну дитину на дачі. Так вони намагалися "заспокоїти" дитину.

  • 27 січня у селі Нехворощ Черкаського району чоловік відкрив вогонь по поліції, внаслідок чого загинули 4 правоохоронці. Нападника було ліквідовано. Він був колишнім військовим, а вдома у нього знайшли схрон зброї, боєприпаси та наркотики.

  • А у Запоріжжі мати викинула з вікна 9 поверху свою 8-річну доньку, а потім стрибнула й сама. Їх забрали до лікарні, дівчинку – у важкому стані.

Теги за темою
Київ Вбивство
Джерело матеріала
loader
loader