Відбір на Євробачення-2026: новий склад журі та амбіції України
Відбір на Євробачення-2026: новий склад журі та амбіції України

Відбір на Євробачення-2026: новий склад журі та амбіції України

О 18:00 7 лютого розпочнеться фінальне шоу національного відбору, де визначать представника України на Євробаченні-2026. Ведучими вечора стануть Тімур Мірошниченко та Леся Нікітюк, які супроводжуватимуть глядачів крізь емоції та очікування.

Цього року до складу журі увійшли відомі особистості: переможниця Євробачення-2004 Руслана, співачка та сонграйтерка Zlata Ognevich, композитор та співак Євген Філатов, генеральний продюсер медіахолдингу "ТАВР Медіа" Віталій Дроздов, а також режисер та хореограф-постановник Костянтин Томільченко.

Руслана, яка сама принесла Україні першу перемогу на Євробаченні, висловила прагнення обрати пісню, яка створить справжню революцію в музиці, використовуючи українські елементи. Вона підкреслила важливість пісні на пісенному конкурсі, акцентуючи на тому, що успіх може прийти попри всі перешкоди, якщо відчути серця мільйонів українців.

Її колега Zlata Ognevich, яка представляла Україну на Євробаченні-2013, зосередиться на живому виконанні, щирості та харизмі учасників. Євген Філатов, своєю чергою, надаватиме перевагу вдалим аранжуванням та продуманій структурі пісні, а Костянтин Томільченко обіцяв комплексно оцінювати кожен номер.

Учасники, серед яких Jerry Heil, LAUD та Катерина Павленко, вже представили свої композиції, що відрізняються жанрами та подачею. Згідно з опитуванням на сайті Eurovisionworld, Jerry Heil наразі є фаворитом із "рейтингом" у 5 зірок, тоді як інші виконавці мають дещо нижчі показники.

На тлі підготовки до грандіозного шоу не обійшлося без суперечок: Valeriya Force, учасниця Нацвідбору, отримала критику за те, що позиціонує себе як американська співачка з українським корінням, але "згадала про Україну" лише тепер.

Цьогорічний відбір буде особливим, адже до складу журі не увійшов Андрій Данилко, відомий своїм образом Вєрки Сердючки, який вже став невід'ємною частиною історії українського Євробачення. Ця зміна відкриває простір для нових облич та підходів до оцінювання.

Костянтин Томільченко відомий своєю роботою як постановник номеру «Разом нас багато» для гурту «Ґринджоли» на Євробаченні-2005. Його досвід у хореографії та режисурі додасть професійного погляду на візуальну складову виступів конкурсантів.

"Хочеться побачити артиста, який на великій сцені покаже, що в нас достатньо драйву, щоби перемогти. Важлива саме пісня. "Євробачення" — це пісенний конкурс!" — заявила Руслана, переможниця Євробачення-2004.

"Рецепту перемоги не знає ніхто. Та успіх може настати попри неможливе, якщо ти у найважливіший момент відчуєш серця мільйонів українців," — додала співачка.

Чекати залишилося недовго, щоб дізнатися, хто представлятиме Україну на головній музичній арені Європи. Це буде вечір повний напруги, емоцій та відкриттів, який визначить не тільки переможця, але й вектор української музичної культури на міжнародній арені.

Теги за темою
Україна музика Шоу-бізнес
Джерело матеріала
loader
loader