Негода викликала проблеми зі світлом в Одесі та п'яти районах області – відео
Негода викликала проблеми зі світлом в Одесі та п'яти районах області – відео

Негода викликала проблеми зі світлом в Одесі та п'яти районах області – відео

Негода спричинила знеструмлення в Одесі та п'яти районах області. Про це повідомила регіональна філія енергохолдингу ДТЕК.

"Уночі 31 січня складні погодні умови майже по всій Одеській області призвели до обривів проводів і пошкодження елементів електромереж через намерзання льоду", – йдеться у дописі.

Читайте також
Удар від союзників. Як європейський егоїзм допомагає Росії "‎вимикати" великі міста

За даними енергетиків, на ранок без світла залишаються абоненти Подільського, Березівського, Роздільнянського, Білгород-Дністровського та Одеського районів, а в самому обласному центрі електрика подається до критичних об'єктів.

ДТЕК зауважило, що його фахівці вели роботи всю ніч та продовжують обстежувати лінії й проводити ремонт обладнання, щоб якнайшвидше повернути електроенергію до осель.

"Просимо з розумінням поставитися до ситуації – роботи тривають", – підсумували у повідомленні.

  • Укргідрометцентр прогнозував, що з 1 по 3 лютого у частині Україні очікується різке зниження температури.
Джерело матеріала
loader
loader