/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2F8b7731153b210273ee78c250ff803353.jpg)
Сімеоне – після нічиєї з Леванте: Моя команда втомлена
Головний тренер мадридського Атлетіко Дієго Сімеоне висловився після матчу з Леванте (0:0) в рамках 22-го туру іспанської Ла Ліги.
«Команда знову грала добре у першому таймі, ми контролювали хід гри та могли забити гол. У другому таймі далася взнаки втома від матчів, які проходять кожні три дні.
По перерві гра вже була не такою, як у першому таймі, вона стала більш рівною. Шанси були і в них, і в нас, але жодна з команд не створила реальної загрози.
Я думав про гру, щоб зрозуміти, які зміни я міг би зробити. Це нормально для будь-якого тренера, який оцінює свої можливості у перерві», – сказав Сімеоне.

