/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F35a0f7bb9758315c048bba150ef01767.jpg)
У Португалії готуються до нової хвилі негоди після потужного шторму "Крістін"
Десять округів материкової частини Португалії перебуватимуть під помаранчевим попередженням, другим за ступенем небезпеки, з понеділка по середу через загрозу шторму.
Про це оголосив Португальський інститут моря та атмосфери (IPMA), його дані наводить CNN Portugal, повідомляє "Європейська правда".
Порту, Фару, Сетубал, Віана-ду-Каштелу, Лісабон, Лейрія, Бежа, Авейру, Коїмбра і Брага перебуватимуть під помаранчевим попередженням з 15:00 понеділка до 02:00 середи.
У цих районах очікуються хвилі висотою від п'яти до шести метрів, які можуть досягати максимальної висоти 11 метрів, зазначили в IPMA.
Всі райони материкової частини Португалії та архіпелаг Азорські острови перебуватимуть під жовтим попередженням з різних причин – шторм на морі, опади, сніг і вітер.
Помаранчевий рівень небезпеки оголошується IPMA при "помірній або високій небезпеці погодних умов", а жовтий – при небезпеці для певних видів діяльності, що залежать від погодних умов.
Внаслідок шторму сотні тисяч абонентів залишились без світла, загинули люди.
Внаслідок шторму також отримали пошкодження щонайменше два винищувачі F-16 на одній з авіабаз.

