/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F52%2Ffae63005e2cb76ed268bfd9a16fb7fa1.jpg)
Переможницю "Холостяка-13" та її нареченого не розписали: Інна Бєлєнь пояснила причину
Про це Бєлєнь повідомила в інстаграмі. Блогерка пояснила, чому їх з коханим не розписали.
Інна Бєлєнь стверджує, що дата 02.02.2026 – це день "про вибір одне одного, про "ми", стабільність і любов на довгу дистанцію".
Не просто красива цифра – дата, в якій є все, що треба для шлюбу,
– додала вона.
Блогерка показала селфі, на якому плаче, і розповіла, що їх з Іваном не розписали, адже раніше вона вийшла заміж за кордоном. Тоді шлюб протривав близько чотирьох років.
І я така чесна: ціла папка довірених документів із перекладами та печатками. А ось якби я прип*зділа і нікому нічого не показала – нас би розписали,
– зазначила Бєлєнь.
Інна поділилась, що у понеділок органи реєстрації не працюють, проте її наречений домовився, і закохані поїхали у сторону Полтави. Раніше парі вже відмовляли у розписі через відсутність апостиля.
Приїхали в Наталіно, дали документи, а нам кажуть: "Ой, був шлюб за кордоном. Це треба вбивати в базу, у мене доступу немає, а сьогодні ж вихідний, ніде воно не пройде, тому не сьогодні. Але спробуйте ще в Карлівці",
– розповіла блогерка.
Для довідки! Апостиль – це спеціальний штамп, що засвідчує дійсність підписів, статусу осіб, печаток та проставляється на українських документах, які будуть використовуватись за кордоном в усіх країнах-учасницях Гаазької конвенції, йдеться на сайті Київського міжрегіонального управління Мін'юсту України.
За словами переможниці "Холостяка-13", вони з нареченим поїхали у Карлівку, але виявилося, що в місцевому ЦНАПі не розписують. Пару відправили у РАЦС, проте там сьогодні видають довідки про смерть.
Так, Інна та Іван відправилися додому, у Харків. Блогерка зізналась, що спочатку плакала, та потім наречений підбадьорив її й запропонував розписатися у Львові у будь-який день.
Я хочу офіційно бути сім'єю. І мені вже неважлива дата, бо головне, що я поруч зі своєю людиною. Не знаю, що там не так з документами чи базами, але якщо найближчим часом не вдасться, то спробуємо через Дію. Тримаю кулачки, бо мене це нервує вже,
– додала Інна.
В Інни Бєлєнь та її нареченого зірвався розпис / Скриншоти з інстаграму блогерки
Що відомо про стосунки Інни та Івана?
30 грудня 2025 року Інна Бєлєнь оголосила про заручини з коханим. Вони познайомилися у школі, а згодом втратили зв'язок. Проте знову зустрілися під час повномасштабного вторгнення.
Згодом Інна та Іван прийшли на пост-шоу 14 сезону "Холостяка", де повідомили, що чекають на дитину. Нещодавно закохані влаштували гендер-парі, де дізналися, що в них буде дівчинка.
Весілля пара планує відсвяткувати влітку.

