Під приводом криптоакаунту: у Дніпрі судитимуть чоловіка за крадіжку коштів
Під приводом криптоакаунту: у Дніпрі судитимуть чоловіка за крадіжку коштів

Під приводом криптоакаунту: у Дніпрі судитимуть чоловіка за крадіжку коштів

У Дніпрі до суду скерували кримінальне провадження щодо 31-річного чоловіка, якого підозрюють у шахрайстві та незаконному заволодінні коштами з банківського рахунку знайомого. За даними слідства, зловмисник перевів на власний рахунок майже 70 тисяч гривень.

Як встановили правоохоронці, чоловік під приводом допомоги з входом до криптоакаунту заволодів мобільним телефоном потерпілого. Отримавши доступ до банківських застосунків, він перерахував кошти з рахунку знайомого на свій.

Оперативники кримінальної поліції разом зі слідчими задокументували причетність фігуранта до кількох злочинів, скоєних на території Соборного району Дніпра.

Слідчі повідомили чоловіку про підозру за ч. 1 ст. 190 (шахрайство), ч. 1 ст. 361 (несанкціоноване втручання в роботу комп’ютерних систем) та ч. 4 ст. 185 (крадіжка) Кримінального кодексу України. Досудове розслідування завершено, матеріали справи передано до суду.

Джерело матеріала
loader
loader