Росіяни вночі атакували Іскандером та 171 дроном, сили ППО знешкодили 157 ворожих БпЛА
Росіяни вночі атакували Іскандером та 171 дроном, сили ППО знешкодили 157 ворожих БпЛА

Росіяни вночі атакували Іскандером та 171 дроном, сили ППО знешкодили 157 ворожих БпЛА

У ніч на 2 лютого росіяни атакували балістичною ракетою Іскандер-М, а також 171 ударним БпЛА типу Shahed, Гербера, Італмас та безпілотниками інших типів. Як повідомили у Повітряних силах ЗСУ, ракету ворог запустив із Криму,  дрони – із Курська, Орла, Приморсько-Ахтарська, Міллєрово.

Близько 100 із запущених вночі росіянами дронів були "шахедами". Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони України.

За попередніми даними, станом на 09:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 157 ворожих БпЛА типу Shahed, Гербера і дрони інших типів на півночі, півдні та сході країни. Зафіксовано влучання балістичної ракети та 12 ударних БпЛА на 8 локаціях. Станом на 9 ранку повітряна атака триває.

Російська атака 2 лютого. Фото: t.me/kpszsu

  • 2 лютого зранку начальник Черкаської ОВА Ігор Табурець повідомив про важку ніч для Черкащини: є руйнування і постраждалі. 
  • 2 лютого стало відомо, що кількість жертв удару РФ по Тернівці збільшилась, росіяни знов атакували місто. 
Джерело матеріала
loader
loader