Нарешті морози відступають: синоптики озвучили прогноз
Нарешті морози відступають: синоптики озвучили прогноз

Нарешті морози відступають: синоптики озвучили прогноз

За попередніми прогнозами, сильні морози в Україні протримаються ще довго. Про це в ефірі каналу "Еспресо" розповіла синоптик Наталія Діденко.

"Найнижча температура прогнозується на півночі країни - вночі до -20...-25°C. На півдні, де до таких морозів не звикли, вночі буде -10...-17°C, а вдень -4...-10°C", - зазначила Діденко.

Отопление, холод в квартире
Фото из открытых источников

Синоптик уточнила, що ці дані попередні і можуть коригуватися, проте зараз можна очікувати, що морози зберігаються не надто довго.

Переохолодження. Фото з відкритих джерел

«Незабаром морози почнуть поступово слабшати. Однак це не означає, що настане тепло чи весна — зима триває, лютий тільки починається.», — додала Наталія Діденко.

Раніше "Знай" писав, що через масований обстріл енергетичної інфраструктури багато українців змушені тривалий час жити в квартирах без опалення. При цьому на вулиці температура утримується нижче за нуль вже кілька тижнів. Такі умови становлять серйозну загрозу здоров'ю для людей.

Також ми розповідали, що в Україні всі служби, включаючи ДСНС та ЗСУ, активно готуються до морозів, адже існує висока ймовірність нових атак з боку Росії. Про це повідомив віце-прем'єр із питань відновлення Олексій Кулеба в інтерв'ю для Новини.LIVE.

Ще ми повідомляли, що народний синоптик із Рапламаа (Естонія) Арво Сайдла зробила прогноз на свиняній селезінці. Рапламаа Арво Сайдла попереджає: весна не поспішає, а зима має намір затриматися надовго та серйозно.

Теги за темою
прогноз погоди
Джерело матеріала
loader
loader