На Тернопільщині жінка могла підхопити сказ, коли розбороняла лисицю та собак
На Тернопільщині жінка могла підхопити сказ, коли розбороняла лисицю та собак

На Тернопільщині жінка могла підхопити сказ, коли розбороняла лисицю та собак

Про це повідомили у ГУНП Тернопільщини.

Чи підтвердився випадок сказу на Тернопільщині?

Як розповіли у поліції, жінка повідомила медикам, що могла заразитися сказом в період з 18 по 22 грудня 2025 року. Тоді вона намагалася розборонити лисицю, яка забігла на подвір'я, із собаками.

Через три дні після події одна із собак загинула. А жінка 16 лютого звернулася до лікарів через погіршення самопочуття. Медики не виявили у неї сказу, але пацієнтка лікується амбулаторно.

Водночас, за даними правоохоронців, ветеринари ексгумували тіло собаки і відібрали зразки для дослідження. Аналізи підтвердили наявність вірусу сказу у тварини.

У населеному пункті, де зафіксували випадок сказу, створили спеціальну комісію для проведення безплатної вакцинації домашніх тварин,
– запевнили в поліції.

Останні новини про напади тварин

  • Раніше повідомлялось, що у Львівській обласній інфекційній лікарні після укусу безпритульного кошеняти померла жінка. Медики припускали зараження сказом через характерні симптоми. Остаточний діагноз на той час ще не підтвердили.

  • У 2025 році в одному з районів Києва собака породи кане-корсо напав на жінку. Вона отримала рвані рани плеча та перелом ноги. Поліція розпочала кримінальне провадження.

  • Раніше у Туреччині лев втік із зоопарку і напав на фермера. Чоловіка доправили до лікарні з травмами, а тварину згодом застрелили.

Теги за темою
поліція
Джерело матеріала
loader
loader