Нічна атака: ракети та дрони зруйнували будинки у Харкові, 14 поранених
Нічна атака: ракети та дрони зруйнували будинки у Харкові, 14 поранених

Нічна атака: ракети та дрони зруйнували будинки у Харкові, 14 поранених

Ніч 26 лютого почалася для Харкова з повітряної тривоги, яка переросла в інтенсивну комбіновану атаку. Дві балістичні ракети та безпілотні літальні апарати типу «Шахед» були спрямовані на Київський та Шевченківський райони міста. Мешканці цих районів першими відчули на собі удар, що знаменував початок нової чергової неспокійної ночі.

Міський голова Харкова Ігор Терехов оперативно повідомив про пряме влучання у житлову багатоповерхівку в Шевченківському районі. Паралельно, як повідомив мер міста, в Салтівському районі у приватний житловий будинок відбулося влучання, а у Слобідському районі ще один приватний будинок було повністю зруйновано. Цілісність міської інфраструктури була під загрозою: були обірвані дроти контактних мереж та перебитий газопровід.

Наслідки атаки були швидкими та руйнівними. Поряд з масштабними руйнуваннями, що охопили багатоквартирні житлові будинки та приватний сектор, медична допомога знадобилася 14 людям у Харкові та у селі Рай-Оленівка. Серед постраждалих був семирічний хлопчик, що підкреслило жорстокість нічної атаки. Всім постраждалим було надано кваліфіковану медичну допомогу.

Протягом ночі в Харкові під ударом опинилися чотири райони: Шевченківський, Київський, Салтівський та Слобідський. За попередніми даними, як повідомив начальник Харківської ОВА Олег Синєгубов, ворог масовано атакував місто 17 безпілотниками та двома ракетами.

Пожежі, що виникли внаслідок влучань, охопили різні ділянки міста. У Слобідському районі на місці ворожого удару виникла пожежа, та також повідомлялося про пожежу на місці влучання у Салтівському районі. Один з ударів цієї ночі припав по Центральному парку.

Масштаби руйнувань та кількість постраждалих засвідчили про чергову спробу ворога завдати максимальної шкоди цивільному населенню та інфраструктурі Харкова.

До цієї атаки, в ніч на 26 лютого, повітряну тривогу також оголошували у Києві та Запоріжжі через загрозу російських ударних безпілотників та балістичних ракет. Запоріжжя також постраждало від ворожих ударів, внаслідок яких пошкоджено приватний будинок, багатоповерхівку та два торгові центри.

У Кривому Розі російський ударний дрон пошкодив п'ятиповерховий житловий будинок, що стало частиною ширшої серії нічних обстрілів по всій країні. Цей період відзначається частими комбінованими атаками, спрямованими на різні регіони України.

Нічні атаки є частиною постійного тиску. Усі українські громадяни продовжують протистояти руйнуванням, які залишає після себе війна. Підтримайте "5 канал" на Патреоні. Друзі, підписуйтеся на "5 канал" у Telegram та WhatsApp англійською.

Джерело матеріала
loader
loader