113 боїв за добу: Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті
113 боїв за добу: Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті

113 боїв за добу: Покровський напрямок залишається найгарячішим на фронті

Ранок 7 березня не приніс спокою на український фронт. За даними Генерального штабу ЗСУ, з перших годин доби і до 22:00 було зафіксовано 113 бойових зіткнень. Ця цифра свідчить про інтенсивність боїв, які розгорнулися вздовж усієї лінії зіткнення.

Найбільший тиск ворог здійснював на Покровському напрямку, де окупанти 19 разів намагалися витіснити Сили оборони з їхніх позицій. Бої точилися в районах Нового Донбасу, Родинського, Новоолександрівки, Котлиного, Удачного, Новомиколаївки, Новопідгородного, Никанорівки, Шевченка, Покровська та Гришиного. Ці населені пункти стали епіцентром найзапекліших протистоянь, де українські воїни виявляли мужність і стійкість.

Паралельно з наземними атаками, ворог активно використовував повітряні удари. Противник здійснив один ракетний удар із застосуванням 29 ракет та 58 авіаційних ударів, скинувши 170 керованих авіабомб. Крім того, агресор застосував 6562 дрони-камікадзе та здійснив 2471 обстріл населених пунктів і позицій українських військ. Ці масовані атаки мали на меті зламати опір українських захисників та створити передумови для просування ворожих військ.

ЗСУ, Сили оборони, Генштаб, фронт, САУ, артилерія

Українські захисники, попри багаторазові атаки, демонстрували високу ефективність. На Покровському напрямку, за попередніми даними, було ліквідовано 39 окупантів та 23 поранено. Також знищено дві одиниці автомобільного транспорту, пошкоджено дев’ять укриттів, 5 одиниць автомобільної техніки та 3 артсистеми ворога. Завдяки злагодженим діям було знищено або подавлено 141 БпЛА різних типів.

На інших напрямках, таких як Північно-Слобожанський, Куп’янський, Лиманський і Костянтинівський, також тривали активні бойові дії. Ворог здійснив 115 обстрілів позицій на Північно-Слобожанському та Курському напрямках, а на Костянтинівському напрямку окупанти 15 разів штурмували позиції Сил оборони. На Південно-Слобожанському напрямку відбулося чотири штурми, а на Куп’янському та Лиманському – по чотири атаки відповідно. Сили оборони України продовжують відбивати атаки та унеможливлювати просування ворога.

Генеральний штаб Збройних сил України регулярно інформує про оперативну ситуацію на фронті, публікуючи зведення станом на 22:00. Ці звіти є ключовим джерелом інформації про динаміку бойових дій та зусилля українських військових у відбитті агресії.

Інформація про бойові зіткнення та втрати ворога публікуються на офіційних сторінках Генерального штабу ЗСУ, зокрема у Фейсбуці та йдеться у Telegram-каналах, що дозволяє громадянам отримувати актуальні дані безпосередньо з першоджерела.

Інтенсивність боїв на фронті підкреслює мужність українських захисників, які ціною надзвичайних зусиль стримують ворога. Кожен день приносить нові виклики, але стійкість та професіоналізм Сил оборони України залишаються непохитними у боротьбі за свободу та територіальну цілісність країни.

Джерело матеріала
loader
loader