/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2F76eef1a90537b27afbfacb36b4ae7727.jpg)
Віцепрезидент США вирушає до Угорщини, щоб підтримати Орбана
Віцепрезидент США Джей Ді Венс у вівторок, 7 квітня, вирушив до Угорщини, аби підтримати передвиборчу кампанію прем'єр-міністра країни Віктора Орбана.
За даними співрозмовників агентства в угорському уряді, під час дводенного візиту, що відбудеться за кілька днів до парламентських виборів 12 квітня, Венс зустрінеться з Орбаном і разом з ним візьме участь у передвиборчому мітингу.
"Я з нетерпінням чекаю на зустріч зі своїм добрим другом Віктором, і ми обговоримо низку питань, пов'язаних з відносинами між США та Угорщиною", – сказав віцепрезидент США журналістам перед відльотом до Угорщини.
Він також зазначив, що будуть обговорені відносини з Європою та Україною.
Проте у ЄС обговорюють і варіанти дій на випадок, якщо Орбану вдасться втримати владу і Угорщина продовжить перешкоджати важливим рішенням Євросоюзу.

