Зеленський розкрив ризикований крок Путіна: чому зростає армія РФ?
Зеленський розкрив ризикований крок Путіна: чому зростає армія РФ?

Зеленський розкрив ризикований крок Путіна: чому зростає армія РФ?

На закритій зустрічі з журналістами президент України Володимир Зеленський розповів про поточну ситуацію на фронті. Він зазначив, що українські сили щомісяця знищують таку ж кількість російських військових, яку Росія встигає мобілізувати.

Зеленський пояснив, що бачить «цікаву ситуацію»: попри великі втрати, чисельність російського угруповання в Україні не зменшується. Це відбувається за рахунок залучення військовослужбовців зі стратегічного резерву, що збільшує загальну чисельність окупаційних військ.

Рішення кинути в бій стратегічні резерви глава держави назвав ризикованим для самої Росії. Він обговорював цю тему з головнокомандувачем та начальником Генштабу. Залучаючи ці сили в Україні, Кремль послаблює охорону власних кордонів з іншими державами, де ситуація для них є непростою.

Під час наради з Головнокомандувачем Олександром Сирським та командувачем Об’єднаних сил Андрієм Гнатовим було проаналізовано оновлені військові мапи противника. Ці мапи вказують на те, що окупанти планують до кінця квітня захопити Покровськ, Костянтинівку та Дружківку.

Президент Зеленський наголосив, що виконання цих планів є неможливим. Він згадав, що вже не вперше Росія встановлює собі такі терміни. Британська розвідка, з якою Україна має довірливі відносини, також не бачить можливостей для реалізації цих цілей.

За період з 1 січня по 26 березня Росія втратила на фронті 89 тисяч осіб вбитими та важкопораненими. Міжнародні партнери зверталися до України з проханням не атакувати російські нафтові об’єкти через побоювання, що такі удари можуть підвищити світові ціни на енергоносії під час загострення ситуації на Близькому Сході.

Більше оперативних новин є у Telegram Апострофа. Зеленський повідомив, що російське військове угруповання продовжує зростати, незважаючи на значні втрати.

«Вважаємо, що для «рускіх» це ризикований крок, бо такими діями вони послаблюють свої кордони з іншими державами, а там для них ситуація непроста. Але тим не менш вони на це пішли», – розповів Володимир Зеленський.

Українські сили оборони тримають рубежі та готують відповідні заходи для нівелювання планів загарбників. Попри всі виклики, Україна продовжує оборонятися, доводячи, що ворожі наміри не мають шансів на реалізацію.

Джерело матеріала
loader
loader