/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F03c9748e8de3997dbdac1009586f862a.jpg)
Росія атакувала об'єкт критичної інфраструктури на Сумщині, є поранені
На Сумщині в суботу через атаки РФ постраждали четверо чоловіків, двоє з яких – внаслідок удару по об'єкту критичної інфраструктури у Сумському районі.
Пряма мова: "Двоє чоловіків 51 та 73 років звернулися по медичну допомогу після мінометного обстрілу Середино-Будської громади.
Їм надали необхідну допомогу, лікуватимуться амбулаторно.
Ще двоє чоловіків 51 та 34 років постраждали внаслідок атаки по об'єкту критичної інфраструктури у Сумському районі.
Їм надають медичну допомогу".

