Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла
Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла

Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла

У Дніпрі зросла кількість постраждалих внаслідок російської атаки. Про це повідомляє «Главком» з посиланням на голову Дніпропетровської ОВА Олександра Ганжу.

Дані станом на 14:53

Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла фото 1

«Уже 13 поранених через нічну атаку росіян на Дніпро. За медичною допомогою звернулися ще троє чоловіків», – йдеться у повідомленні очільника Дніпропетровської ОВА.

Атака на Дніпро: кількість постраждалих зросла фото 2

За даними влади, шестеро постраждалих залишаються у лікарні, у тому числі двоє дітей. Також нічна атака росіян на Дніпро забрала життя трьох людей.

Загалом по місту є пошкодження на чотирьох локаціях. Постраждали щонайменше 13 будинків. Потрощено понад пів тисячі вікон. Крім того, унаслідок обстрілу пошкоджено виставковий центр Спілки художників України та магазин музичних інструментів.

Дніпро 24 квітня вшановуватиме пам’ять цивільних мешканців, які стали жертвами терористичних ударів Росії 16 та 23 квітня.

Джерело матеріала
loader
loader