/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fcd5affd687573b353c51668cf9c0914c.jpg)
Жителям прикордоння Сумщини радять не тягнути з евакуацією - куди звертатися
Про це повідомив у Телеграмі начальник Сумської ОВА Олег Григоров, передає Укрінформ.
"З 1 по 11 травня з прикордонних громад області евакуювали 343 людини. Найбільше – з Великописарівської, Середино-Будської та Краснопільської громад. Люди також виїжджали з Білопільської, Юнаківської, Миколаївської, Шалигинської, Зноб-Новгородської, Глухівської та Есманської громад", - йдеться в повідомленні.
Як зазначається, для евакуйованихв області працюють транзитні центри, місця тимчасового проживання, доступні також будинки та квартири для розселення. Продовжують працювати й модульні містечка для переселенців, облаштування нового житла триває.
В ОВА просять не відтерміновувати рішення про евакуацію, адже ризики для життя на прикордонні – вкрай високі.
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F13e8171c15791ecf9c70cc846eaaecab.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F44a6127312e74415d90c66977510af48.jpg)
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2F3bcca40d8195ffec12d19914771cd0a0.jpg)
Як повідомлялося, станом на весну 2026 року з прикордонних громад області евакуйовано понад 48 тисяч людей, з яких майже 8 тисяч - діти. Через високу інтенсивність атак і небезпеку для життя у майже 80 населених пунктах області наразі не залишилося жодного жителя. Ці села та селища, розташовані переважно в 5-кілометровій зоні від кордону, повністю евакуйовані.
Фото: Мінрозвитку

