«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами
«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами

«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами

Чемпіон України з хокею київський «Сокіл» вирішив подовжити контракти одразу з вісьмома гравцями.

Як повідомляє офіційний сайт столичного клубу, нові угоди з командою уклали форварди Володимир Чердак, Віктор Захаров, Данило Тищенко, Максим Жеребко, Матвій Бурдаков, Микита Олійник та Святослав Тимченко, а також захисник Микита Полоницький, передає Укрінформ.

Контракти усіх виконавців розраховані на два роки.

Водночас першим новачком «Сокола» у літнє міжсезоння став 21-річний форвард Микита Сидоренко. Минулий чемпіонат України він завершував у складі клубу «Одещина». 2025 року складі студентської збірної України хокеїст став бронзовим призером зимової Універсіади. У жовтні 2024-го Микита провів три матчі за «Сокіл» у другому раунді Континентального кубка.

З 2024 року нападник залучається до лав національної збірної України.

Фото: facebook.com/hcsokil.

Теги за темою
Україна Київ Спорт
Джерело матеріала
loader
loader