/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fe3cb06437bbec57ea2869a27def55dfe.jpg)
«Сокіл» подовжив контракти одразу з вісьмома хокеїстами
Як повідомляє офіційний сайт столичного клубу, нові угоди з командою уклали форварди Володимир Чердак, Віктор Захаров, Данило Тищенко, Максим Жеребко, Матвій Бурдаков, Микита Олійник та Святослав Тимченко, а також захисник Микита Полоницький, передає Укрінформ.
Контракти усіх виконавців розраховані на два роки.
Водночас першим новачком «Сокола» у літнє міжсезоння став 21-річний форвард Микита Сидоренко. Минулий чемпіонат України він завершував у складі клубу «Одещина». 2025 року складі студентської збірної України хокеїст став бронзовим призером зимової Універсіади. У жовтні 2024-го Микита провів три матчі за «Сокіл» у другому раунді Континентального кубка.
З 2024 року нападник залучається до лав національної збірної України.
Фото: facebook.com/hcsokil.

