/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F209%2Fbfca8c47e6abb21293db3eda3ba99845.jpg)
Миколаїв отримав 76 генераторів від німецьких партнерів
Миколаїв отримав 76 генераторів від німецьких партнерів, які посилять енергобезпеку міста.
Про це у Телеграмі повідомила Миколаївська міська рада із посиланням на Агенцію розвитку Миколаєва, передає Укрінформ.
"До Миколаєва доставили 9 генераторів "Ricardo RTE 100 kVA", 66 генераторів "Daewoo GDA 9250E" та 1 "Caterpillar 400 kVA". Це чергова поставка від німецького Федерального агентства технічної допомоги (THW)", - йдеться у повідомленні.
Зазначається, що обладнання спрямують на потреби критичної інфраструктури, лікарень, шкіл, комунальних підприємств та пунктів незламності, щоб люди були зі світлом навіть у найскладніші моменти.
Як повідомлялося, Миколаїв отримав від німецьких партнерів 16 нових генераторів, більшість яких працюватиме у закладах освіти.
Фото: Миколаївська міська рада

