/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F8181868f97e402c0a2c2c864ee19336b.jpg)
Росія випустила по Україні "Іскандер" і 293 БпЛА: 264 дронів змогли знешкодили
Від вечора 3 червня російські окупанти атакували Україну балістичною ракетою "Іскандер-М" та 293 безпілотниками різних типів, 264 дрони вдалося знешкодити, але є і влучання.
Ворожа атака триває.
Дослівно ПС: "Станом на 8:00, протиповітряною обороною збито/подавлено 264 ворожі БпЛА типу Shahed, "Гербера", "Італмас" та дронів інших типів на півночі, півдні та сході країни.
Зафіксовано влучання балістичної ракети та 24 ударних БпЛА на 11 локаціях, а також падіння збитих (уламки) на 12 локаціях".
Деталі: Загарбники випустили ракету з Воронезької області РФ, а дрони – з напрямків російських міст Курськ, Брянськ, Міллєрово, Приморсько-Ахтарськ, а також з мису Чауда, що в тимчасово окупованому Криму.
Повітряний напад відбивали авіація, зенітні ракетні війська, підрозділи РЕБ та безпілотних систем, мобільні вогневі групи Сил оборони.
Станом на 8 ранку російська дронова атака триває.

