/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F4%2F1fa01e79dfe860e3b8241ac0962a7586.jpg)
Українські Flamingo влучили у воєнний завод у Чебоксарах, також палає НПЗ "Куйбишевський"
В ніч на 10 червня українські війська завдали удару ракетами та дронами по воєнному заводу у російських Чебоксарах, а також по нафтопереробному заводу "Куйбишевський" у Самарському регіоні.
Пряма мова Зеленського: "Зокрема, цієї ночі українські FP-5 Flamingo влучили у воєнний завод у Чебоксарах, який забезпечує армію окупанта компонентами для дронів і ракет.
Дякую ЗСУ за влучність!.
Уражено також за минулу ніч нафтопереробний завод "Куйбишевський" у Самарському регіоні.
Відстань від лінії фронту – понад 900 кілометрів.
Вдячний воїнам ССО, СБС та ГУР.
Досягли також цілком справедливі відповіді СБУ і двох об'єктів нафтової інфраструктури у Володимирському регіоні на відстані 700 кілометрів".
Деталі: Водночас у СБС повідомили, що Куйбишевський НПЗ має потужність переробки 7 млн тонн нафти на рік (близько 2,5% від усієї по РФ).
"Внаслідок ударів дронів Deep.
Strike на території НПЗ пролунали вибухи та виникла пожежа.
Детальні наслідки ураження уточнюються", - йдеться у повідомленні.
Про нічні удари також повідомили у Генштабі.
Дослівно: "У республіці Чувашія Російської Федерації завдано удару по заводу "ВНИИР-Прогресс" у місті Чебоксари.
Підтверджено ураження цілі та пожежу на території підприємства….
Підприємство є одним із ключових виробників навігаційного обладнання для високоточного озброєння російської федерації.
Завод виробляє приймачі супутникової навігації та антени типу "Комета", які використовуються в ударних БпЛА типу Shahed (Герань-2), крилатих ракетах "Калібр", оперативно-тактичних ракетних комплексах "Іскандер-М", а також уніфікованих модулях планування і корекції авіаційних бомб".
Деталі: В Генштабі заявили, що вночі уражено танкер тіньового флоту РФ WEST Horizon в акваторії Чорного моря.
"Підтверджено ураження гвинто-рульової групи судна", - сказано у повідомленні.

