Серце розривається: 4-річна дівчинка стала другою жертвою ДТП у Броварах
Серце розривається: 4-річна дівчинка стала другою жертвою ДТП у Броварах

Серце розривається: 4-річна дівчинка стала другою жертвою ДТП у Броварах

Вечір 19 червня у Броварах на вулиці Вокзальній перетворився на катастрофу, коли автомобіль ВАЗ, в якому перебувало десятеро людей, зіткнувся з автобусом. Серед пасажирів були три дорослих та сім дітей віком від 2 до 11 років.

Спочатку стало відомо про загибель 2-річної дитини. Однак, надія на порятунок інших постраждалих залишалася. Родина та медики відчайдушно боролися за життя 4-річної дівчинки, яка отримала значні травми внаслідок зіткнення.

Не дивлячись на зусилля лікарів, дитячий організм не зміг впоратися з отриманими ушкодженнями. 4-річна дівчинка померла в лікарні, ставши другою жертвою цієї аварії, про що повідомив міський голова Броварів Ігор Сапожко.

За уточненими даними, сім із восьми постраждалих залишаються у лікарні з травмами важкого та середнього ступеня тяжкості. Лише одну дитину, після надання необхідної допомоги, відпустили додому, тоді як двоє дівчаток загинули.

Причиною аварії стало те, що 29-річний водій автомобіля ВАЗ не впорався з керуванням, виїхав на зустрічну смугу та спричинив лобове зіткнення з автобусом. Це сталося приблизно о 19:55.

Правоохоронці розпочали кримінальне провадження за частиною 2 статті 286 Кримінального кодексу України, яка стосується порушення правил безпеки дорожнього руху, що призвело до смерті потерпілого. Винному загрожує покарання у вигляді позбавлення волі на термін від 3 до 8 років.

Ця трагедія не єдиний випадок резонансних ДТП у Броварах. Раніше, у 2024 році, місто також стало свідком аварії за участю голови Броварської РДА Володимира Майбоженка. Тоді його автомобіль наїхав на пішоходів, серед яких була 2-річна дитина, спричинивши травми чотирьом особам.

Подібні інциденти вкотре підкреслюють важливість дотримання правил дорожнього руху та відповідальність кожного учасника. Вони нагадують про те, що навіть одна мить неуважності може мати фатальні наслідки та зруйнувати життя багатьох людей.

«На жаль, маємо трагічні новини вчорашньої автотрощі на Вокзальній. Ще одна дитина – 4-річна дівчинка – померла в лікарні від отриманих травм», – повідомив мер Броварів Ігор Сапожко.

Смерть другої дитини в броварській ДТП є глибокою трагедією, яка водночас слугує жорстоким нагадуванням про крихкість життя та безумовну відповідальність, що лежить на кожному водієві. Важливо зробити все можливе, щоб подібні випадки ніколи не повторювалися.

Теги за темою
Україна ДТП
Джерело матеріала
loader
loader