Росія передала тіла ще 1245 загиблих українців
Росія передала тіла ще 1245 загиблих українців

Росія передала тіла ще 1245 загиблих українців

Сьогодні відбувся завершальний етап репатріаційних заходів згідно домовленостей у Стамбулі. В Україну повернули ще 1245 тіл, які за твердженням російської сторони належать українцям, зокрема військовослужбовцям.

Таким чином, Україна отримала 6057 тіл в межах Стамбульських домовленостей, повідомив Координаційний штаб з питань поводження з військовополоненими.

Росія передала тіла ще 1245 загиблих українців

Слідчі правоохоронних органів спільно з експертними установами МВС проведуть усі необхідні експертизи та проведуть ідентифікацію репатрійованих тіл. 

Росія передала тіла ще 1245 загиблих українців

Завершення обміну тілами загиблих прокоментував міністр оборони України Рустем Уємров:

Сьогодні - завершальний етап репатріації тіл загиблих. Востаннє у цьому форматі.

З минулого тижня, відколи почалося виконання домовленостей у Стамбулі, нам вдалося повернути понад 6 тисяч тіл.

Усі вони проходять ідентифікацію. Бо за кожним - ім’я, життя, родина, яка чекає відповіді.

Дякую усім, хто щодня робив цю важку, але необхідну справу.

Ми не зупиняємося. Попереду - наступний етап: продовжуємо боротьбу за повернення полонених.

Ми повертаємо. Ми пам’ятаємо…

За підсумками переговорів у Стамбулі Київ та москва домовились про черговий обмін "всіх на всіх" тяжкопоранених військовослужбовців і молодих бійців у віці до 25 років. Також домовились про повернення "6000 на 6000" тіл загиблих солдатів.

Теги за темою
війна українці
Джерело матеріала
loader
loader