США закликають РФ терміново укласти мир: час грає проти Москви
На тлі триваючої ескалації та руйнувань, які зазнає Україна, зокрема її найважливіша інфраструктура та культурна спадщина, включаючи Києво-Печерську лавру, Вашингтон продовжує демонструвати непохитну підтримку суверенітету та свободи українського народу. Щомісячні втрати Росії, які сягають 40 тисяч загиблими та пораненими, та її економіка, що перебуває в скрутному становищі, є вагомими аргументами на користь негайного перемир'я.
На противагу цьому, Україна вражає світ спроможністю до швидкого впровадження інноваційних рішень безпосередньо на фронті, що свідчить про її адаптивність та стійкість у боротьбі. Ці факти підкреслюють, що війна затягнулася і вимагає рішучих кроків для її завершення, адже жодні інші інструменти, крім дипломатії, не здатні зупинити безглузді вбивства.
Заступник постійного представника США при ООН Ден Негря під час трансляції Ради безпеки ООН заявив, що Росії необхідно укласти угоду, оскільки час грає проти неї. Цей заклик пролунав на тлі екстреного засідання Ради Безпеки ООН 22 червня, скликаного на запит України після масованих ударів, які Росія завдала по українських містах десятками ракет та сотнями дронів у ніч на 15 червня.
У Вашингтоні висловили чіткий намір домогтися негайного припинення вогню та укладення мирної угоди шляхом якнайшвидших переговорів. Дипломат наголосив, що цей критичний момент вже настав, закликаючи обидві сторони негайно повернутися за стіл переговорів для завершення конфлікту.
Важливо зазначити, що президент США Дональд Трамп раніше на саміті G7 в Евіан-ле-Бені вже озвучував, що Україна гідно протистоїть значно чисельнішій армії Росії, та не виключав повернення санкцій проти Москви. Він також в інтерв'ю Axios висловив припущення, що війна могла б завершитися в перший же день, якби російський генерал не допустив фатального прорахунку, спрямувавши танки на Київ через болотисту місцевість, де техніка застрягла.
Заяви Сполучених Штатів на міжнародній арені демонструють послідовну позицію щодо підтримки України та засудження агресії. Згадування президентом США про можливе швидке завершення війни за інших обставин підкреслює складність та непередбачуваність військових дій, а також важливість стратегічного планування.
Ситуація, що обговорювалася на Раді Безпеки ООН, вкотре підкреслює глобальне значення конфлікту в Україні та необхідність спільних міжнародних зусиль для досягнення сталого миру.
«Як чітко заявив президент Трамп під час саміту G7 минулого тижня, Росія повинна укласти угоду. Час не на боці Москви», – зазначив заступник постійного представника США при ООН Ден Негря.
«Дипломатія і переговори, а не подальше кровопролиття, є єдиною відповіддю. Ніщо інше не зупинить ці безглузді вбивства», – підкреслив дипломат.
Таким чином, міжнародне співтовариство, в особі США, продовжує наполягати на дипломатичному врегулюванні, усвідомлюючи ціну кожного втраченого дня. Майбутнє багато в чому залежатиме від готовності сторін прислухатися до цих закликів та віднайти шляхи до стійкого миру.

