Київське "Динамо", яке нещодавно продало двох українських футболістів, підписало контракт із французьким нападником П’єром Мунгенге.
Про це повідомив офіційний сайт столичного клубу.
Нападник підписав контракт терміном на 3 роки, який набуде чинності 1 липня. За даними Transfermarkt, гравець перейшов у статусі вільного агента.
Футболіст приєднався до академії ПСЖ у 2021 році, після чого виступав у командах різних вікових категорій. У сезоні-2025/26 став найкращим бомбардиром команди U-19 у Юнацькій лізі УЄФА та в юнацькому Кубку Франції. Також він допоміг виграти золото юнацького чемпіонату Франції.
Загалом за команду U-19 у минулому сезоні Мунгенге провів 33 матчі, в яких забив 21 гол і віддав 12 асистів. Також у 32-му турі Ліги 1 проти "Лор’яна" відбувся дебют нападника у складі першої команди клубу.
На рахунку Мунгенге — 3 матчі за збірну Франції U-19, а також досвід виступів за національні команди U-18 та U-17.
Київське "Динамо" завершило минулий сезон в українській Прем'єр-лізі на четвертому місці. Команда зіграє у кваліфікації Ліги Європи.
Раніше "Шахтар" оголосив про трансфер чергового бразильського таланту.
