Росіяни посеред дня вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа
Росіяни посеред дня вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа

Росіяни посеред дня вдарили по кінотеатру в центрі Конотопа

Близько опівдня 24 червня росіяни вдарили по кінотеатру «Мир» у центрі Конотопа Сумської області. Про це повідомив міський голова Артем Семеніхін. За його словами всередині будівлі могли бути люди. Також поруч у сквері було багато людей з дітьми.

- Відомо щонайменше про двох поранених - жінку та чоловіка. У чоловіка важка травма, медики надають необхідну допомогу, - написав міський голова, додавши згодом, що чоловіку відірвало ногу, а жінка отримала поранення шиї.

У момент удару в сквері біля кінотеатру було багато людей з дітьми. Одну дівчинку під час «прильоту» мама накрила собою. Але малеча розплакалася, бо забула на лавці іграшку. Мер Артем Семеніхін написав у Telegram, що іграшку залишили на першому поверсі міської ради.

- Прошу передати дівчинці і її мамі, що ми іграшку забрали і лишили на першому поверсі міськради. Можете прийти забрати, хай дитинка не плаче! – йдеться у дописі.

  • У ніч проти 11 червня російські окупанти масовано атакували дронами Конотоп на Сумщині. Попри результативну роботу протиповітряної оборони на підступах до міста, вранці ворогу вдалося завдати кількох ударів по критичних об'єктах.
  • 8 червня Росія вдарила по багатоповерхівці в Конотопі, є загиблі і поранені.
Джерело матеріала
loader
loader