У Києві провели автопробіг до 12-річчя "Госпітальєрів"

У неділю, 5 липня, у центрі Києва відбулися автопробіг евакуаційних автомобілів з нагоди 12-ї річниці створення медичного батальйону "Госпітальєри"

Зміст

Про це повідомляє кореспондент Еспресо Максим Чалий. 

За словами командирки батальйону Яни Зінкевич, за 12 років через підрозділ пройшли понад 2 тисячі військових медиків і добровольців. За цей час "Госпітальєри" врятували понад 45 тисяч українських захисників.

Заходи розпочалися автопробігом евакуаційних автомобілів, які нині працюють на передовій. Колона проїхала вулицями столиці, щоб привернути увагу до роботи бойових медиків і вшанувати їхній внесок у порятунок поранених.

Під час урочистостей на Майдані Незалежності Яна Зінкевич вручила бійцям батальйону відзнаки та подяки. Окремо присутні вшанували пам'ять загиблих "Госпітальєрів", які віддали життя, рятуючи інших.

Джерело матеріала
loader
loader