/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2Fdd98bdff51df995e9fec41710abc457f.jpg)
У Дніпрі мати заморила немовля голодом — деталі просто шокують
© pixabay.com
У Дніпрі правоохоронці виявили тіло двомісячної дівчинки в одній з нежитлових кімнат гуртожитку. З’ясувалося, що немовля померло від тривалого недоїдання та критичного виснаження організму.
Про випадок повідомили у Дніпропетровській обласній прокуратурі.
«Мати бачила, що донька перебувала у вкрай тяжкому стані, була знесиленою та почувалася зле. Попри це, жінка залишила немовля без будь-якої допомоги. Коли дитина померла, вона перевезла візок із тілом доньки до іншої кімнати і залишила його там», — йдеться у повідомленні відомства.
Діти жили в повній антисанітарії
За висновком судово-медичної експертизи, причиною смерті дівчинки стало критичне виснаження організму, спричинене тривалим недостатнім харчуванням. Матір виявили за іншою адресою у знайомого, до якого вона прийшла разом зі своєю другою дитиною — дворічним сином.
Їй повідомлено про підозру за фактом залишення без допомоги, що призвело до смерті дитини (ч. 3 ст. 135 КК України). Наразі її дворічного сина вилучено. Хлопчик перебуває в лікарні, де йому надається необхідна медична допомога.
Також розпочато досудове розслідування за фактом злісного невиконання батьківських прав ст. 166 КК України.
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →
Читати публікацію повністю →

