Олімпіакос дає зелене світло для трансферу Яремчука

Олімпіакос дає зелене світло для трансферу Яремчука - Фото 1

Олімпіакос готовий відпустити Яремчука

Керівництво грецького футбольного клубу Олімпіакос прийняло рішення відпустити українського нападника Романа Яремчука влітку цього року.

За інформацією, яку оприлюднили спортивні джерела, Олімпіакос може залишити одразу двох форвардів – Яремчука та іранця Мехді Таремі, який вже активно шукає новий клуб.

Яремчук вже повернувся до тренувань з командою, проте його оточення вважає, що для нього буде доцільніше перейти до клубу, де він зможе отримувати більше ігрової практики.

Клуб не планує перешкоджати переходу Яремчука і готовий шукати нового нападника на трансферному ринку.

Нагадаємо, що в другій половині сезону 2025/26 Яремчук провів в оренді у французькому Ліоні, де забив 5 голів та віддав 1 передачу в 14 матчах. Ліон відмовився активувати опцію викупу за 5 мільйонів євро і намагався домовитися з Олімпіакосом про зниження суми, проте переговори не увінчалися успіхом.

Джерело матеріала
loader
loader