Одеські автобуси знищені внаслідок атаки РФ, скасовано частину рейсів

Одеські автобуси знищені внаслідок атаки РФ, скасовано частину рейсів - Фото 1

Атака Росії в Одесі: знищено автобуси, частину рейсів скасували

Внаслідок пожежі на території автопарку в Одесі знищено 15 автобусів, двоє працівників отримали поранення, що призвело до зриву міжміських і міжнародних автобусних перевезень.

Директор ТДВ “Третій автобусний парк” Владислав Черкесов повідомив, що після ранкового обстрілу виникла масштабна пожежа. Вогонь повністю знищив 15 автобусів, серед яких були транспортні засоби, які виконували міжміські та міжнародні рейси. Внаслідок цього частину рейсів довелося скасувати.

У результаті російського удару постраждали двоє водіїв підприємства. Один із них отримав легкі поранення, а інший перебуває в важкому стані та був терміново прооперований.

За словами керівника автопарку, підприємство зазнало значних збитків через втрату рухомого складу, що вплинуло на виконання автобусних перевезень.

Ранкова атака на Одеський район спричинила масштабні руйнування цивільної інфраструктури.

За даними ДСНС, вогонь охопив шість автобусів, ще 11 автобусів і шість легкових автомобілів були пошкоджені вибуховою хвилею та уламками. Також постраждала будівля санаторію.

Росія завдала удару по цивільному торговельному судну під прапором Того під час розвантаження мінеральних добрив.

Теги за темою
пожежа
Джерело матеріала
loader
loader