Віцепрезидентка Аргентини перед півфіналом ЧС-2026 назвала англійців загарбниками та піратами
Віцепрезидентка Аргентини перед півфіналом ЧС-2026 назвала англійців загарбниками та піратами

Віцепрезидентка Аргентини перед півфіналом ЧС-2026 назвала англійців загарбниками та піратами

Віцепрезидентка Аргентини Вікторія Вільярруель назвала англійців піратами та загарбниками перед грою футбольної збірної її країни проти Англії у півфіналі чемпіонату світу 2026

Зміст

Про це Вільярруель написала у мережі Х.  

У дописі вона згадала війну між Аргентиною та Великою Британією за Фолклендські острови у 1982 році, Дієго Марадону, який забив у чвертьфіналі ЧС-1986 у ворота Англії скандальний гол "рукою Бога" та нинішнього лідера національної команди Ліонеля Мессі.   

Читайте також: Мессі проти Кейна та реванш за 1986-й: Англія та Аргентина б'ються за фінал ЧС-2026

"Завтра ми граємо проти загарбників-піратів. Це не просто ще один матч. Я не збираюся бути політкоректною чи холодною — проти англійців це завжди щось більше. Це Мальвіни, це Дієго, це останній чемпіонат Лео, і це спосіб поставити на місце загарбників. Вперед, Аргентино! Бо до останнього подиху ми будемо вимагати повернення того, що належить нам", - написала Вільярруель.

Читайте також: ЧС-2026: розклад та результати півфінальних матчів

Головний тренер збірної Аргентини Ліонель Скалоні перед грою назвав спроби змішати спорт з політикою перед грою божевіллям, пише LBC

"Це футбольний матч, я не можу змішувати ці речі, з поваги до того, що сталося так багато років тому. Це був дуже сумний період у нашій історії, і ми мало що можемо з цим вдіяти. Змішувати ці дві речі було б божевіллям. Ми засуджуємо те, що була війна. Звісно, люди пам’ятають історію та те, що сталося", - сказав Скалоні. 

Матч Англія - Аргентина відбудеться сьогодні в Атланті та розпочнеться о 22:00 за київським часом. 

 

Теги за темою
футбол Новини
Джерело матеріала
loader
loader