Естев офіційно став гравцем РБ Лейпциг
Естев офіційно став гравцем РБ Лейпциг

Естев офіційно став гравцем РБ Лейпциг

РБ Лейпциг офіційно оголосив про підписання Максима Естева. Французький центральний захисник залишив англійський Бернлі та продовжить кар’єру в чемпіонаті Німеччини.

Офіційна сума трансферу не розголошується, однак, за інформацією провідних інсайдерів, угода обійшлася німецькому клубу приблизно у 32 мільйони євро разом із бонусами.

У Бернлі подякували Естеву за відданість клубу, професіоналізм і лідерські якості, відзначивши, що за час виступів він став одним із ключових гравців оборони команди. Тепер 24-річний француз спробує проявити себе в Бундеслізі, де стане частиною РБ Лейпциг.

В минулому сезоні гравець провів 36 поєдинків за англійську команду в усіх турнірах. За підсумками минулої кампанії Бернлі посів останнє місце в АПЛ та покинув елітний дивізіон.

Джерело матеріала
loader
loader