Генерал США: Україна здивує світ, ставши "новим Ізраїлем"
Генерал США: Україна здивує світ, ставши "новим Ізраїлем"

Генерал США: Україна здивує світ, ставши "новим Ізраїлем"

На тлі триваючих бойових дій та геополітичних змін, Бен Годжес, колишній командувач військ США в Європі, представив свою оцінку майбутнього України. Він підкреслив, що майбутня безпекова система країни буде базуватися на міцному оборонно-промисловому комплексі та ефективній мобілізації, що забезпечить підтримку суспільством.

Генерал Годжес упевнений, що Росія не зможе здобути перемогу. Він зазначив, що українські удари по військових об’єктах у тилу РФ та значні втрати російської армії свідчать про те, що дії Росії "рухаються в неправильному напрямку".

Годжес розкритикував президента США Дональда Трампа за хибне сприйняття України як держави, що лише просить про допомогу, вказавши на активну роль України на міжнародній арені. За його словами, Україна допомагає країнам Перської затоки захищатися від іранських безпілотників, що може призвести до підтримки української оборонної промисловості Саудівською Аравією та ОАЕ.

Відставний генерал також спрогнозував, що після завершення війни українська розвідка, зокрема Головне управління розвідки (ГУР), шукатиме російських воєнних злочинців по всьому світу. Цей процес він порівняв з тим, як ізраїльський Моссад у свій час розшукував колишніх нацистів.

Прогноз Годжеса визначає Україну як державу, яка житиме в умовах постійної загрози навіть після припинення активних бойових дій. Такий сценарій, схожий на модель "Ізраїлю Східної Європи", передбачає високу готовність суспільства до оборони, розвинену оборонну промисловість та активну роль розвідки у забезпеченні безпеки країни.

Таким чином, за Годжесом, Україна має потенціал перетворитися на потужну державу з високорозвиненою оборонною промисловістю, ефективною системою мобілізації та активно залученим до захисту суспільством, що забезпечить її стійкість у майбутньому.

Ця оцінка американського генерала Бена Годжеса була висловлена в коментарі DW. Його слова відображають ширшу дискусію про роль України у регіональній та глобальній безпеці, а також про її здатність до самозахисту в умовах тривалих викликів.

Модель "Ізраїлю" для України передбачає не лише військову потужність, але й постійну адаптацію до загроз, що є ключовим аспектом для країн, які прагнуть зберегти свій суверенітет у непередбачуваному геополітичному середовищі.

«Українська розвідка, зокрема ГУР, в майбутньому полюватиме по всьому світу на російських воєнних злочинців, як свого часу полював на колишніх нацистів ізраїльський Моссад», — заявив Бен Годжес.

«Україна допомагає країнам Перської затоки захищатися від іранських безпілотників. І вони, ймовірно, будуть підтримувати українську оборонну промисловість за рахунок саудівських грошей та грошей Еміратів для придбання українського оборонного потенціалу, хоча американський президент сказав, що нам від них нічого не потрібно», — зазначив генерал.

Бачення Бена Годжеса малює майбутнє України як сильної, самодостатньої країни, що не лише відстоює свою незалежність, а й стає важливим гравцем на міжнародній арені. Цей прогноз створює оптимістичну перспективу для нації, яка повстає з попелу війни, демонструючи стійкість та готовність до нових викликів.

Теги за темою
США
Джерело матеріала
loader
loader