/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F9%2Ffe5e935dca851feac17bebb65d7e6dc6.jpg)
Суркіс може звільнити Костюка до старту Динамо в УПЛ: переговори з іноземцем уже відбулися
Київське "Динамо" може залишитися без головного тренера ще до старту в Українській Прем'єр-лізі. За інформацією Telegram-каналу "Інсайди від Пасічника 2.0", президент клубу Ігор Суркіс уже провів попередні переговори з іноземним фахівцем, який має досвід роботи в топ-5 чемпіонатах Європи.
Як повідомляє Спорт 24, невдоволення керівництва викликали результати команди в єврокубках. "Динамо" вже вилетіло з Ліги Європи, програвши обидва матчі грецькому ПАОКу, і тепер продовжить боротьбу лише в третьому кваліфікаційному раунді Ліги конференцій проти азербайджанського "Карабаха".
Окрім іноземного кандидата, у шорт-листі "біло-синіх" фігурують ще два українські тренери. Остаточне рішення щодо долі Ігоря Костюка може бути ухвалене до кінця цього тижня — за умови, що Суркіс отримає позитивну відповідь від пріоритетного кандидата.
Що далі: календар "Динамо"
У чемпіонаті України "Динамо" стартує найближчими днями, і будь-яка тренерська перестановка безпосередньо перед першим туром УПЛ стане серйозним викликом для команди. Водночас у Лізі конференцій на киян чекає протистояння з "Карабахом" — суперником, якого не можна недооцінювати.
Додатковим фактором тиску є те, що "Динамо" вже втратило можливість заробити на груповому етапі Ліги Європи, а виліт із Ліги конференцій означатиме повний провал єврокубкового сезону — як спортивний, так і фінансовий.

