/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F431%2Fec7dad0ab93006dadc305e0b319b24d6.jpg)
Де Дзербі підтвердив майбутнє Бергвалля в Тоттенгемі
Головний тренер Тоттенгема Роберто Де Дзербі підтвердив, що Лука Бергвалль на 100% залишиться в команді. За інформацією Sky Sports, наставник провів із футболістом багато розмов під час передсезонної підготовки та високо оцінює його потенціал.
Де Дзербі назвав Бергвалля топовим гравцем і підкреслив, що хоче бачити його у складі Тоттенгема. За словами тренера, наразі й сам швед налаштований залишитися в лондонському клубі.
Минулого сезону швед провів 33 матчі за лондонську команду в усіх турнірах, забив один гол і віддав п’ять результативних передач. Контракт Бергвалля з Тоттенгемом чинний до літа 2031 року.

