Фінська лауреатка «Євробачення» євангелізує у виправних колоніях Запорізької області

main image main image

Фінська лауреатка «Євробачення» євангелізує у виправних колоніях Запорізької області

Гостя поділилася досвідом того, як виконавець пісень, музикант може говорити слухачам те, що Бог бажає сказати.

Корисним цей виступ був керівникам молоді, лідерам прославлення та усім охочим, хто бачить себе у публічному служінні.

Професійна співачка та віруюча людина, яка уже сорок років іде за Ісусом, свого часу відчула покликання служити ув’язненим в тюрмах.

Вона робить це успішно як у себе на батьківщині, у Фінляндії, так і в інших країнах, зокрема в Україні.

Під час нинішнього місіонерського приїзду, за рішенням Департаменту соціального служіння УЦХВЄ, Ніна Астром провела низку євангелізацій у виправних колоніях Запорізької області.

«Ми вже маємо чудові відгуки як від засуджених, так і від адміністрації, – розповідає представник департаменту В’ячеслав Когут.

– Метою благодійних концертів у виправних колоніях є як проповідь Євангелія, так і підтримка служіння наших братів на місцях (у цій поїздці нас супроводжували керівник тюремного служіння в області Ігор Монченко та керівник служіння реабілітації Богдан Гаврилюк).

Зокрема, міжнародна команда відвідала виправні колонії у селищі Кам*яне, містах Мелітополі, Бердянську та в Орахівському районі».

За словами В’ячеслава Когута, свій багатий досвід служіння Ніна Астром та її колеги (як з Фінляндії, так і з Прибалтики, Білорусі) мають бажання передавати молодим служителям, а тому відкриті для спілкування.