Для ЗМІ
Інформація для ЗМІ

MY.UA - новинний агрегатор, що дає найбільш повну інформаційну картину за добу. Сітка новин формується, ґрунтуючись на матеріалах партнерів - Інтернет-ЗМІ, що публікують новинний і аналітичний контент.

Обробка масивів повідомлень проходить автоматично за допомогою новітніх програм.

Процес аналізу і оцінки надійшовших обсягів даних запрограмований для демонстрації актуальніших, інформативних і цитованих статей. Властивості і якість новин оцінюються програмами автоматично за результатами миттєвого комп'ютерного аналізу.

Особливістю новинного агрегату MY.UA є те, що алгоритми приховують від потенційних читачів передрукованні новинні матеріали.

Участь в партнерській програмі MY.UA надає ЗМІ можливості збільшити відвідуваність і розширити аудиторію ресурсу. Партнерами платформи є найбільш популярні і авторитетні видання. MY.UA також співпрацює з провідними інформаційними агентствами, Інтернет-виданнями, а також представниками традиційних ЗМІ.

Партнерська пропозиція

Видання-партнер MY.UA отримує можливість швидкої індексації даних пошуковим роботом від MY.UA. Інформація, надана для трансляції на платформі проекту повинна відповідати певним вимогам:

  • відкритість;
  • новинний характер;
  • періодичність оновлення;
  • наявність необхідних елементів для трансляції;
  • формат організованої трансляції.

Сайт, який створив вільні умови для трансляції свого контенту, отримує можливість оперативної індексації своїх даних новинним агрегатором. Якщо інформація відповідає вимогам MY.UA, вона протягом декількох хвилин стає доступною мільйонам користувачів Інтернету з усього світу, надаючи партнерам проекту необмежені ресурси для зростання.

Також на сайті проекту MY.UA будуть публікуватися заголовки матеріалів, посилання з яких призводять користувачів на ресурс партнерських ЗМІ.

Важливо відзначити, що трансляція даних контенту (заголовків, статей) і індексування даних технологіями MY.UA здійснюється на безоплатній основі, ґрунтуючись на принципах вільного і вигідної для обох сторін співпраці.

Додаткові послуги можуть бути замовлені партнерами MY.UA ресурсами, що потребують додаткового просуванні свого бренду.

Як стати партнером MY.UA

Для того, щоб стати партнером платформи MY.UA, необхідно надіслати запит з інформацією про своє ЗМІ на електронну адресу hello@my.ua. Ознайомившись з вашої заявкою, команда проекту зв'яжеться з представниками видання, надасть додаткову інформацію та проінструктує про подальші дії потенційних партнерів.

Відзначимо, що адміністрація проекту MY.UA залишає за собою право відхилити заявку Інтернет-ЗМІ про співпрацю, не вказуючи причин.

Молоді проекти, терміном роботи до півроку, будуть поставлені в «віртуальну чергу». Заявки від недавно заснованих ЗМІ будуть розглянуті після досягнення необхідного терміну перебування в сторінках Інтернету.

Доступ до інформації

Для співпраці з новинним агрегатором від MY.UA Интернет-ЗМІ повинні розміщуватися в необмеженому доступі. Надання контенту тільки за передплатою або після реєстрації розглядається адміністрацією проекту, як обмеження доступу для користувачів.

Інтернет-агрегатор ідентифікує кожне повідомлення партнера по URL - унікальній адресі, за якою розміщений матеріал. Кожен URL призначений для доступу на окрему сторінку сайту з повним текстом повідомлення. Надавати посилання на головну сторінку сайту або перелік матеріалів - заборонено.

Для участі в партнерській програмі MY.UA також потрібно забезпечити доступність заголовка і початку тексту на першому екрані. Сайт видання має працювати стабільно і швидко і не заважати оперативній роботі новинних роботів.

Вимоги до змісту

Стати партнерами проекту MY.UA можуть ЗМІ з політичним і спеціалізованим змістом. Брати участь в партнерській програмі можуть новинні видання та інші види тематичних сайтів, що публікують унікальний контент.

Для участі в партнерській програмі MY.UA виданням необхідно відповідати наступним вимогам:

  • Дотримуватися чинного законодавства України. Матеріали партнерських ЗМІ не можуть містити закликів до насильства, виразів ненависті або ворожнечі. Статті не повинні ображати, погрожувати, принижувати або порушувати права окремих людей або груп осіб.
  • Повідомлення не можуть містити ненормативну лексику;
  • Контент, який експортуется роботом MY.UA з сайту видання-партнера, повинен носити новинний або аналітичний характер. Публікація прогнозів, розкладів, анонсів, повідомлень форумів або блогів, реклами, творів поезії або прози - заборонені;
  • Контент, який надається для експорту на проект MY.UA не повинен носити рекламного характеру. Платформа не займається просуванням інтересів певного бренду і його продукції. Заголовки статей, що відправляються для подальшого розміщення, не повинні вводити в оману споживачів- Вихідні дані ЗМІ, контактні дані повинні бути розміщені на окремій сторінці сайту.

Передрукування  матеріалів від інших партнерів служби MY.UA визнаються дублікатами. Повторювані статті визначаються новинним агрегатором і не беруть участі в пошуку по ресурсу MY.UA. Однак, статті-дублікати залишаються в базі даних ресурсу.

Оригінальність контенту визначається за часом публікації, а також на основі аналізу текстів і частотою цитування джерела.

Періодичність оновлення

MY.UA не обмежує партнерські ЗМІ в кількості матеріалів, які будуть експортуватися новинним агрегатором. Однак, сайт повинен оновлюватися з певною періодичністю. Відзначимо, що індексування повідомлень для загального доступу, відбувається кожні п'ять хвилин.

Дані, що транслюються

Всі повідомлення повинні мати обов'язкові елементи: заголовок, час і дату, URL і повний текст. Відзначимо, що текст повідомлення потрібен тільки для індексації змісту і на сторінках MY.UA - не публікується. Показ повного тексту повідомлення є вкрай важливим для підвищення якості пошуку і підвищення відвідуваності сайтів-партнерів проекту.

Розміщення анотацій, ілюстрацій, аудіо та відео файлів - не обов'язкове.

MY.UA не вводить обмеження на кількість символів в тексті, проте заголовок не повинен перевищувати довжину в 200 символів. Розмір заголовків може враховуватися при ранжуванні матеріалів, при цьому пріоритет показів віддається матеріалам з невеликими заголовками.

Інтернет-ЗМІ, що мають рубрики, повинні надавати матеріали вказуючи на відповідні розділи. Назва рубрик може бути оригінальною, проте публіковані в розділах матеріали повинні відповідати певній тематиці. Для поліпшення принципів роботи агрегатора необхідно надіслати список рубрик видання, матеріали з яких пропонуються для трансляції.

MY.UA має намір розвивати співпрацю із засобами масової інформації, матеріали яких публікуються без орфографічних і синтаксичних помилок.

Формат трансляції

Трансляція даних здійснюється у форматі RSS 2.0, який є прийнятим стандартом для синдикації веб-контенту в усьому світі.