Про проект

MY.UA - новинний агрегатор, що висвітлює інформаційну картину дня. Стрічка новин формується з матеріалів видань-партнерів, що публікують новинний і аналітичний контент. MY.UA самостійно не публікує новини та статті. Проект також репрезентує тренди Інтернету й відображає популярні теми та героїв Мережі в режимі реального часу.

Підбір та видача матеріалів здійснюється за допомогою штучного інтелекту. Адаптивний алгоритм надає користувачеві затребуваний для нього контент, відстежуючи та аналізуючи ту інформацію, якій він віддає перевагу.

На головній сторінці сайту доступні новини України та світу. У стрічці MY.UA розміщуються новини політики , культури , шоу-бізнесу , економіки , суспільного життя . Щохвилини оновлюються сюжети з рубрик «Події» , «Новини спорту» , ​​«Наука і технології» . Крім цього, MY.UA також збирає для користувачів актуальні автоновини, статті про стиль життя і здоров'я. Популярні тренди соціальних мереж і трендсеттери відображаються в рубриці «Пости» .

MY.UA має додаткові сервіси - конвертер валют, телепрограма, погода, гороскоп та радіо , робота та відгуки - які створюють унікальний інформаційний простір для зручності користувача.

Проект співпрацює з авторитетними ЗМІ. Надійні джерела пройшли верифікацію і відзначені спеціальною позначкою. Проект виключає матеріали, що суперечать нормам законодавства та етики і  містять ненормативну лексику. Немає у стрічці ресурсу і матеріалів "для дорослих".

Користувачі MY.UA мають доступ до персоналізованого контенту, який відібраний на основі їх побажань штучним інтелектом. Керувати персоналізацією користувачі мають змогу у рубриці "Мої теми".