Гривня на поточному тижні незначно подорожчає / ілюстрація REUTERS

Українська гривня на поточному тижні незначно подорожчає щодо долара - до рівня близько 27,70 грн/дол. на міжбанківському та 27,60/28,80 грн/дол. на готівковому валютному ринку, вважає старший аналітик компанії "Альпарі" Вадим Іосуб.

Як йдеться в коментарі експерта, переданому УНІАН, за минулий тиждень, що включає довгі вихідні, курс долара до гривні незначно знизився на всіх сегментах валютного ринку, а спред між середнім продажем і середньою покупкою зберігся на рівні 0,7%.

"З минулої середи по нинішню офіційний курс долара США, що встановлюється НБУ, знизився на 0,1%. Попит/пропозиція долара на міжбанку, за даними компанії «Укрділінг», за цей же час знизилися також на 0,1%. Середній курс купівлі готівкового долара в банках впав на 0,04%, а середній курс продажу готівкового долара в банках за минулий тиждень не змінився", - констатував експерт.

Що цьому передувало

Національний банк України на середу, 5 травня, встановив офіційний курс гривні до долара США на рівні 27,73 грн/дол., тобто гривня зміцнилася на 2 копійки в порівнянні з попереднім показником.

Читайте останні новини України та світу на каналі УНІАН в Telegram

Автор: Богдан Слуцький

Теги по теме
курс валют курс гривны
Источник материала
Поделиться сюжетом