Сьогодні парламент розгляне проект держбюджету на наступний рік
Сьогодні парламент розгляне проект держбюджету на наступний рік

Сьогодні парламент розгляне проект держбюджету на наступний рік

21 вересня 2021 року Рада прийняла до розгляду проект держбюджету на 2022 рік / фото УНІАН, Володимир Гонтар

Сьогодні Верховна Рада розгляне проект держбюджету на наступний рік у першому читанні.

Як передає кореспондент УНІАН, на порядку денному на сьогодні та законопроект про спрощене отримання громадянства України іноземцями та особами без громадянства, які брали участь у захисті територіальної цілісності та недоторканності України.

Також розглядатиметься законопроект про визначення системи ціноутворення в будівництві автомобільних доріг загального користування.

Крім того, парламент розгляне законопроект, який, зокрема, дозволяє спрощену реєстрацію медикаментів, якими лікують COVID-19. Також буде розглянуто ряд законопроектів, що стосуються реформування судової системи. Також передбачено розгляд низки проектів постанов про перейменування населених пунктів та низку ратифікаційних законопроектів.

Держбюджет-2022:

  • Кабінет міністрів 15 вересня затвердив проект державного бюджету на 2022 рік.
  • Документом передбачено зменшення дефіциту держбюджету до 3,5% від ВВП, скорочення державного боргу, зростання зарплат, стабільний курс гривні, зниження інфляції, а також рекордне за останні десять років зростання ВВП - близько 4%.
  • 21 вересня 2021 року Рада прийняла до розгляду проект держбюджету на 2022 рік.

Автор: Надя Пришляк

Источник материала
Поделиться сюжетом
Информационный портал MY.UA использует cookie, чтобы обеспечить должную работу сайта, а контент и реклама отвечали вашим интересам