/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F96374917d258e305d1991a402359c422.jpg)
Україна очікує від Німеччини 1 млрд євро допомоги для стабілізації економіки - посол
Посол України закликав німецьких політиків "зняти російські окуляри".
Німеччина, яка відмовилась допомагати зброєю, може надати Україні пакет допомоги на мільярд євро для стабілізації економіки.
Про це сказав посол України в Німеччині Андрій Мельник, пише N-TV.
Посол України закликав німецьких політиків "зняти російські окуляри". Андрій Мельник вважає, що Німеччина могла б виділити Україні 1 мільярд євро для стабілізації економіки.
"Україна хоче бути рівноправним партнером, а не прохачем. Україна хоче говорити з Німеччиною відверто, дивлячись в очі один одному, щоб німці постійно не проявляли стільки трепету до Росії через власний страх. Німецьким політикам пора зняти російські окуляри, коли справа стосується України", - наголосив Андрій Мельник.
Український посол наголосив, що було б позитивним сигналом, якби канцлер Німеччини Шольц оголосив під час свого візиту до Києва про пакет допомоги на мільярд євро для підтримки стабільності української економіки. Також Андрій Мельник підтвердив, що Україна і досі сподівається на зброю від Німеччини. Він додав, що німці можуть підтримати прагнення України приєднатись до ЄС.
Нагадаємо, у суботу, 12 лютого, президент Франції Еммануель Макрон телефоном поговорив канцлером Німеччини Олафом Шольцем. Під час розмови лідери країн обговорили безпеку в Європі. Крім того, зачепили тему "нормандського формату".
Також в Україні очікують на візит канцлера ФРН Олафа Шольца вже в понеділок - 14 лютого.
Читайте також:
- Пентагон відхрестився від заходу американського підводного човна до територіальних вод РФ
- Канада вимагає від РФ припинити дезінформаційну кампанію проти України: подробиці
- Через російську загрозу в регіонах України відбуваються масштабні навчання силовиків та військовослужбовців
Німеччина та Велика Британія радять своїм дипломатичним працівникам виїхати з України | Новини світу
Італія закликатиме до глобального перемир'я під час зимових Олімпійських ігор
Керівника апарату Кличка відсторонено від посади
ОБСЄ може доєднатись до міжнародної коаліції з повернення викрадених РФ українсьих дітей
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F419%2Ffc003cf39c6d8791c504a2b05220bdf3.jpg)
Ексглава МЗС Литви звинуватив Меркель у спробі виправдати власні помилки щодо Росії
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F1%2F4ecbc00c36249a2fe3e6405bdaa8ce7f.png)
Епопея з "Томагавками": нардеп пояснив, на скільки затягнеться процес
Одна з найсуворіших доган: ІКАО засудила Росію за порушення роботи GPS
/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F53%2Fae266f62680521a9f29e4e542486cc3a.jpg)