Підземне місто з бетонним "яйцем" і лікарнями: російський опозиціонер розповів, який вигляд мають бункери Путіна
Підземне місто з бетонним "яйцем" і лікарнями: російський опозиціонер розповів, який вигляд мають бункери Путіна

Підземне місто з бетонним "яйцем" і лікарнями: російський опозиціонер розповів, який вигляд мають бункери Путіна

Путін збудував для себе цілі підземні міста.

Російський президент Володимир Путін набудував собі підземних палаців з цілими містами, де є автономне очищення повітря, автономна подача води, обладнані медичні пункти, лікарні.

Про це в ефірі телемарафону розповів російський опозиційний політик Геннадій Гудков.

"Секретні бункери – це не бункери, а цілі підземні міста. Мені розповідали давно, не вірив, навіть хотілося туди потрапити. Це підземне місто, величезна гігантська порожнеча у землі на великій глибині. Чи там не з електротранспортом, бо там не дійдеш пішки. Ось там підземне місто на кілька десятків тисяч людей, що розташоване на глибині скельних порід. Бункери, які поряд із Москвою, з'єднані. Там є підземне метро, є пункт ведення ядерної війни на глибині 150-170 метрів, ну може бути на глибині 200 метрів типу бетонного такого гігантського виду яйця, підвішеного на амортизаторах, щоб у разі ядерного вибуху зберігав свою функціональну здатність управління військами. У палаці в Геленджику є бункер прямо всередині скелі. Звичайно, всі ці бункери існують, вони досить укріплені, там є система автономного очищення повітря, автономної подачі води, якісь захисні механізми, там обладнані медичні пункти, лікарні. Тобто це такі собі підземні селища, які здатні захистити на роки десятки тисяч людей", - розповів Гудков.

Нагадаємо, що Путін днями гепнувся зі сходів і вдарився копчиком. Кажуть, після цього інциденту навіть планується провести ціле розслідування та розібратися, як  так сталося, що президента кинули сходи, адже він носить спеціальне взуття з антиковзким покриттям навіть удома.

Читайте також:

  • "Путін впевнений, що українці на колінах приповзуть просити про пощаду" – опозиціонер про плани диктатора РФ
  • "Оборона готова до будь-якого розвитку подій": Данілов розповів, чи є загроза нападу з боку Білорусі
  • Масовані ракетні атаки по Україні: Данілов відповів, скільки потужних обстрілів ще може бути
Источник материала

Оригинальная версия

Поделиться сюжетом