Українка Джима стала срібною призеркою чемпіонату Європи з біатлону

Українська біатлоністка Юлія Джима завоювала срібну медаль в індивідуальній гонці на чемпіонаті Європи у швейцарському Ленцергайді.

Лідерка збірної України упродовж дистанції припустилася лише однієї хиби, закривши 19 із 20 мішеней. У підсумку вона дісталася третьою фінішу з відставанням від другого місця лише на 5,5 секунд.

Першою стала представниця Італії Мікела Каррара, але їй додали дві хвилини штрафу і вона опустилась на 11-му сходинку.

Зараз дивляться

Річ у тім, що після завершення гонки на результат італійки подали протест. Система електронного відстеження результатів помилково не врахувала два її промахи на другому вогневому рубежі.

Таким чином, Юлія Джима піднялась на другу сходинку і виграла срібну медаль. Золото дісталося німкені Лізі Марії Шпарк.

Окрім Джими у цій гонці взяли участь ще чотири українські біатлоністки. Другий найкращий результат серед українок показала Анна Кривонос, яка фінішувала 16-ю, далі Анастасія Меркушина (24), Любов Кип’яченкова (35) та Олена Білосюк (40).