Гучне фіаско чемпіона: "Мілан" сенсаційно зазнав розгромної поразки в Серії А

"Россонері" нічого не змогли протиставити "Лаціо".

"Лаціо" в домашньому матчі 19-го туру італійської Серії А розгромив "Мілан" – 4:0.

Римляни відправили у ворота чинного чемпіона Італії по два голи в кожному з таймів. Уже на 4-й хвилині господарів вивів уперед Сергій Мілінкович-Савич. а на 38-й хвилині Маттія Дзакканьї зміцнив перевагу "орлів".

У другій половині зустрічі підопічні Мауріціо Саррі довели справу до розгрому. На 67-й хвилині Луїс Альберто реалізував пенальті, а на 75-й хвилині крапку в матчі поставив Феліпе Андерсон.

Огляд матчу

• "Мілан" залишився на другому місці в Серії А, маючи 38 очок у своєму активі. "Лаціо" набрав 37 балів і піднявся на третю позицію.
  • У наступному турі команда Стефано Піолі прийме "Сассуоло", а римляни вдома зіграють з "Фіорентиною". Обидва матчі відбудуться 29 січня.

"Інтер" у меншості сенсаційно програв середняку Серії А (відео)

"Ювентус" у першому матчі Серії А після зняття 15 очок видав вогняну "перестрілку" з "Аталантою" (відео)

Розплата за фінансові махінації: "Ювентус" офіційно позбавили 15 очок у чемпіонаті Італії