"Динамо" в ювілейному матчі Луческу обіграло найгіршу команду УПЛ

"Біло-сині" наблизилися до топ-3 турнірної таблиці чемпіонату України.

Київське "Динамо" на виїзді перемогло "Львів" у матчі 19-го туру української Прем'єр-ліги (УПЛ) – 0:2.

Перший м'яч у цій зустрічі столичний клуб забив на початку другого тайму. На 52-й хвилині "біло-сині" заробили право на штрафний удар неподалів від карного майданчика суперника.

Динамівці вирішили розіграти стандарт – Володимир Шепелєв скинув під удар Владиславу Ванату, а той сильно і точно відправив м'яч у правий нижній кут.

Наприкінці матчу "Динамо" подвоїло рахунок. Венесуельський форвард Ерік Рамірес, який вийшов у другому таймі на заміну, відзначився після передачі Дениса Гармаша.

Додамо, що поєдинок зі "Львовом" став для головного тренера киян Мірчі Луческу ювілейним, 100-м, біля керма "Динамо" у всіх турнірах.

"Динамо" (36 очок) посідає четверте місце в турнірній таблиці УПЛ – відставання киян від "Зорі", яка йде третьою, скоротилося до одного пункту. "Львів" (13 балів) розташувався на останній позиції.

У наступному турі "біло-сині" 8 квітня зустрінуться з "Минаєм", а львів'яни наступного дня зіграють проти "Дніпра-1".

Перша тренерська перемога Ротаня в УПЛ: "Олександрія" розгромила "Ворсклу" (відео)

"Кривбас" у меншості вирвав перемогу над "Вересом", "Металіст" подовжив свою безвиграшну серію (відео)