/https%3A%2F%2Fs3.eu-central-1.amazonaws.com%2Fmedia.my.ua%2Ffeed%2F26%2F4a648693d1d6d17fc74d9cf4e402ed04.jpg)
Окупанти вивели у Чорне море ще один ракетоносій
Російські окупанти вивели у Чорне море ще один ракетоносій. Про це повідомляє прес-центр командування Військово-морських сил Збройних сил України.
Як зазначається, станом на ранок 17 квітня у Чорному морі на бойовому чергуванні перебуває сім ворожих кораблі, серед яких три – носії крилатих ракет "Калібр". Їх загальний залп - до 16 ракет.
В Азовському морі залишається один ворожий корабель, у Середземному морі на бойовому чергуванні - до семи кораблів, з них три - носії "Калібрів", загальний залп до 20 ракет.
Як повідомляв УНІАН, 16 квітня у Чорному морі перебувало два підводних ракетоносії, споряджені 8 "Калібрами".
Яка ситуція на фронті - останні дані
Минулої доби росіяни обстріляли понад 40 населених пунктів України. Водночас українська авіація завдала 5 ударів по районах зосередження особового складу та зенітно-ракетному комплексу окупантів. ЗСУ вдалось збити 4 ворожих БпЛА. Крім того українські військові уразили пункт управління, зенітно-ракетний комплекс, район зосередження живої сили, склад пально-мастильних матеріалів та 2 склади боєприпасів окупантів. Загалом ЗСУ відбили за добу 60 атак окупантів.
Тим часом втрати росіян зросли ще на 590 окупантів. Наразі загальні страти ворога становлять понад 182,6 тисяч осіб.

